آفتاب کرمانشاه

دعواهای سیاسی و جناحی اولویت امروز جامعه نیست

شناسه خبر » 288388

تاریخ انتشار » 1397/08/28-08:07

تعداد بازدید ها » 301

آفتاب كرمانشاه: بهرام سلیمانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه در نشست شورای اداری شهرستان کرمانشاه که در فرمانداری این شهر برگزار شد؛ اظهار داشت: دشمن با ایجاد جنگ روانی و جنگ تحميلي اقتصادي می خواهد به اهداف شوم خود دست یابد كه تنها راه غلبه بر آن اتحاد و وحدت آحاد مختلف مردم و مسئولان است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ بهرام سلیمانی افزود: در طول 40سالي كه از استقرار نظام مي گذرد با مشكلات بسياري از سوي استكبار رو به رو بوده ايم؛ چون ميخواهيم عزت و استقلال خودمان را حفظ كنيم. و اين همان نقطه اي است كه آمريكايي ها آن را برنمي تابند و محصول آن سالها مزاحمت و دشمني براي ملت ايران بوده است.

این مدیر ستادی ادامه داد؛ با وجود تمام مشكلاتي كه در حال حاضر با اتحاد استكبار، ارتجاع و صهيونيسم بر ضد ايران ايجاد شده است، اما همگي شاهد هستيم كه دولت با اقتدار و تحت هدايت و راهبري مقام معظم رهبري از حقوق ملت ايران در مجامع بين المللي دفاع مي نمايد. كه نمونه اش برجام است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه تاکید کرد: اگر  برجام نبود و پرونده ما در شوراي امنيت بود و از ذيل فصل 7 منشور ملل متحد بيرون نمي آمديم امروز آمريكا، اروپا و سايرين در مقابل ايران بودند؛ ولي با الطاف الهي و تدبير نظام امروز اروپا و آزاديخواهان و منصفان جهان و حتي درصد قابل توجهي از نخبگان سياسي، فرهنگي و دانشگاهي آمريكا با رفتار ترامپ مخالف اند.

وی بیان کرد: در طول تاریخ سابقه نداشته که اروپا به صورت منسجم و یکپارچه درباره یک پرونده بین‌المللی روبه‌روی آمریکا بایستد؛ اما امروز شاهديم که اتحادیه اروپا در کنار چین و روسیه، در برابر آمریکا ايستاده است و این یکی از دلایل استحکام و کارآمدی برجام است. ما در دادگاه لاهه هم به پيروزي هايي دست يافتيم كه بابت عدم اطلاع رساني اين كار بزرگ، رياست محترم جمهور هم در هفته گذشه از برخي از رسانه ها گله مند شدند.

 سلیمانی ادامه داد: بعد از موفقیت 66 سال پیش دولت دکتر مصدق در قضیه نفت ایران - انگلیس، رأی دیوان، دومین پيروزي بزرگ ما در لاهه است. دادگاه لاهه گام بسیار بزرگی در اثبات حقانیت ایران بوده است.

وی تاکید کرد: ما امروز به مثابه سرنشينان خودروي هستيم كه در يك جاده سنگلاخي پر پيچ و خم حركت ميكنيم؛ منطقي است در اين وضعيت سرنشينان خودرو بازيگوشي كنند؟ جروبحث كنند؟ بگو مگو داشته باشند؟ قبول دارم كه بايستي اختلاف سليقه را به رسميت بشناسيم؛ اما دعواهاي متداول سياسي و جناحي اولويت امروز ما نيست.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه اظهار داشت: البته امروز ما قوی تر از گذشته هستیم و دشمنان ما ضعیف تر و شكننده تر از گذشته و قطعا با وحدت و برادري می توان بر موانع پیش رو غلبه کرد.

وی تاکید کرد: مسلماً يكي از كارساز ترين راههاي مقابله با جنگ روانی دشمن خدمت به مردم است. ترجيع بند سخنان بنده در هر محفل و مجلسي اين است: "جلب رضایت مردم و ارتقاء دلبستگی و امیدواری به نظام مهمترین رسالت ماست" و تمام تلاش ما بايستي در  راستای خدمت به مردم و امیدوار ساختن آنان به نظام برآمده از خون هزاران شهید  باشد.

سلیمان با تاکید بر این موصوع که صاحبان تريبون ها از بزرگنمايي مسئله تحريم هاي آمريكا پرهيز بكنند در ادامه عنوان کرد: آرام سازي فضاي عمومي، اعتماد بخشي و اعتماد زايي و برخورد غيرسياسي با موضوع تحريم وهم صدايي، وحدت و انسجام ميان همه دستگاهها و نيروهاي درو ن نظام؛ انشاالله دشمن را ناكام خواهدگذاشت.

وی سپس افزود: كرمانشاه علي الظاهر يكي از فرمانداري هاي 14گانه استان است؛ اما بيش از نيمي از جمعيت استان و شايد نيمي از مسائل مبتلابه استان در اين شهرستان است كه با همت شما براداران عزيز اعضاي محترم شوراي اداري شهرستان، به ويژه زحمات طاقت فرسا و اهتمام و همدلي اعضاي محترم شوراي تامين شهرستان با محوريت فرماندار پر تلاش، دلسوز و كارآمد، جناب آقاي رنجبر امور به سامان مي شود.

وی تاکید کرد: جابجايي افراد در حقيقت تغيير محل خدمت و جابحايي خدمتگزاران از سنگري به سنگر ديگري است. كه اميدواريم نتيجه تغييرات و جابجايي ها  پويايي بيشتر و خدمت مناسبتر به مردم به عنوان ولي نعمتان ما باشد.

سلیمانی افزود: آقاي حيدري بيش از4  سال در اين مسئولیت بودند تا اينكه به عنوان مديركل پدافند غيرعامل استان منصوب شدند. از زحمات موثر ايشان در دوران تصدي بخشداري مركزي كرمانشاه تشكر ميكنيم و در سمت جديد هم براي شان آرزوي توفيق داريم.

وی ادامه داد: از آقاي مهندس قبادي معاون محترم امور عمراني فرمانداري كه حدود سه ماه سرپرستي بخش مركزي را برعهده داشتند هم تشكر ميكنيم.

این مدیر ستادی استانداری کرمانشاه اظهار داشت: بخش مركزي كرمانشاه بخش مهمي است. با بيش از 2065 كيلومتر مربع مساحت كه به استثناي شهرستان هاي كرمانشاه، سنقر وكليايي، گيلانغرب و اسلام آباد غرب  از ده شهرستان ديگر وسيع تر است.و 65 هزار نفر جمعيت از هركدام از شهرستان هاي: پاوه، ثلاث باباجاني، روانسر، دالاهو، قصرشيرين و گيلانغرب جمعيت بيشتري دارد. به همين سبب با تدبير و پيشنهاد فرماندار محترم و موافقت معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي و در نهايت استاندار محترم، فردي در شان اين جايگاه مهم منصوب شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه افزود: از سال 92 تاکنون بارها پيشنهاد سمت بخشداري و معاونت برخي از فرمانداري ها به جناب دكتر فتحي داده شد؛ اما به لحاظ مسائل شخصي ایشان نپذيرفتند زیرا نمي خواستند خارج از شهرستان كرمانشاه عهده دار مسئولیت شوند.

 سلیمانی ادامه داد: حقيقتا اين انتصاب را به فرماندار محترم و مردم شريف بخش مركزي و همه همكاران تبريك عرض ميكنم. از آقاي فتحي هم انتظار داريم در حوزه ماموريت و مسئوليت خود موضوع اعتماد مردم به نظام و دولت را در دستور کار قرار دهند و تمام کارهای مثبت و موثری که در کشور صورت می‌گیرد باید به اطلاع مردم برسد.

وی افزود: همچنین از آقاي فتحي انتظار داريم  با هماهنگي و هدايت فرماندار محترم، در راستاي توسعه و آباداني بخش مركزي كرمانشاه و همگرايي بين اقشار مختلف مردم و همچنين سياست هاي عمومي دولت برنامه ريزي نمايند.

این مدیرستادی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: بخشداران به عنوان مسئولاني كه نزديك ترين ارتباط را با بدنه اجتماعي شهرستان دارند، مي بايست بامهارت بالاتري، ارتباط صميمانه با مردم برقرار نمايند. تا با درك صحيح از نيازهاي واقعي آنها، تلاش بيشتري در جهت تحقق اين نيازها از خود نشان دهند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه اظهار داشت: همانگونه كه در سالهاي اخير ودر دوره مسئوليت جناب آقاي حيدري، فعاليت هاي خوبي در زمينه توسعه روستايي در سطح شهرستان صورت گرفته است، اميدواريم آقاي فتحي هم بتوانند با انگيزه و انرژي مضاعف پيشرفت مناسبي در بخش مركزي كرمانشاه ايجاد نمايند.

وی با تاکید بر این موضوع که بخشدار مرکزی تمركز جدي بر توسعه روستايي داشته باشد؛ در ادامه عنوان کرد: از فرصت تسهيلات روستايي و عشايري نهايت بهره را ببرند. ضمن تعامل سازنده،  بر دهياري ها و اعتبارات دهياري ها نظارت دقيق و جدي داشته باشند. همچنین براي بهبود معيشت مردم در قالب به زراعي و به نژادي اهتمام  نمايند.

  وی افزود: بخشداران همچنین با ذينفوذان، بزرگان و ريش سفيدان، علماي بزرگوار و همه دلسوزان تعامل مستمر داشته باشند.

مطالب مرتبط

کلید واژه ها

ارسال نظر  خوانندگان :

نام  
ایمیل  
وب سایت (اختیاری)  
متن  
  تصویر امنیتی  

کد امنیتی تصویر بالا را در کادر  وارد کنید

 
   
         

نظرات کاربران

   


 
     

آخرین اخبار

مثل دوره جنگ، نیازمند اختیارات ویژه هستیم/ برای مدیریت بهتر، نیازمند تمرکز قدرت و تصمیم گیری هستیم‎

امنیت ایران در شرایط بحرانی منطقه گواه اقتدار نظام است/ افرادی که شبانه از مرزها به طور غیرمجاز ورود و خروج دارند اينا ها كول بر نيستند

آیین تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر 81 زرهی کرمانشاه برگزار شد

سرانجام قانون انتخابات مجلس چه می‌شود؟

نحوه ترمیم «حقوق» بازنشستگان کشوری

واریز سود سهام عدالت ۹۷ از نیمه دوم سال ۹۸/ بررسی آزادسازی سهام عدالت در مجلس

دست‌افزار هوشمند موبایلی پلیس جایگزین قبض‌های جریمه شد

نامه دادستان کرمانشاه به مدیرکل ارشاد استان؛ روش‌های عرضه و فروش کتاب را اصلاح کنید

احتمال تغییر ساعت کاری ادارات

مهلت مجدد ثبت نام در آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد

رعدوبرق جان یک نفر را در اسلام آبادغرب گرفت

کشف 50 تن برنج قاچاق در هرسین

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: «میز قرمز» به معنای مذاکره با آمریکا نیست/ ایران و آمریکا تنش میان خود را مدیریت کنند

کار نماینده مجلس قانون‌نویسی و نظارت است نه دهیاری و شهرداری

قاچاق ریه‌های کرمانشاه برای یک مشت ریال!

استاندار کرمانشاه از تعیین فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد.

جام حذفی از کرمانشاه پر کشید؟/ زورمان به ورزشگاه «ثامن» نرسید

مذاکره ایران و آمریکا با چه شرایطی؟

طرح تعطیلی تمام مراکز اداری، آموزشی و قضایی در کلیه استان‌ها و شهرستان‌ها در روز پنجشنبه (در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی)

تلاش برای افزایش شاخص توسعه انسانی در استان

پیشنهاد رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: ایجاد "میز قرمز" ایران و آمریکا در عراق یا قطر

وزیر کار: هر فرد دوشغله ‌استعفا نداده باشد از هر دو شغل عزل و به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد شد

مردم کرمانشاه قهرمانی پرسپولیس را جشن گرفتند+ عکس

۲ کشته و ۵ زخمی در نزاع طایفه‌ای در خرم‌آباد

برخورد قاطعانه با قاچاقچیان و محتکران مطالبه رهبری است

شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون‌ ورزش‌های رزمی شد

ساماندهي پل جديد و قديم چهر

نمایشگاه خوشنویسی در تکیه "بیگلربیگی" برپا می‌شود

برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را به ۲۰ میلیون بر می‌گرداند/ معرفی به مردم و اعدام دانه‌درشت‌های مافیای دلالی خودرو

اینفوگرافی / چگونه رمز دوم جدید برای کارت‌های بانکی بگیریم؟

رهبر معظم انقلاب: مذاکره با دولت کنونی آمریکا سم مضاعف است/ هیچ‌کس در عقلای ما دنبال مذاکره نیست / جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد / رئیس‌جمهورشان میگوید هر جمعه در تهران علیه نظام راه‌پیمایی است؛ اولاً جمعه نیست و شنبه است؛ ثانیاً تهران نیست و پاریس است / هیچ‌کس نباید از هیبت ظاهری آمریکا بترسد؛ نه از هیبت آن‌ها و نه از ثروت قارون‌های اطراف خلیج فارس/ قدرتشان از این هیاهو خیلی کمتر است

قانون جریمه مشمولان غایب تمدید نمی‌شود

در برخورد با تخلفات ساختمانی جدی هستیم

مسابقات استانی "سازه‌های ماکارونی" در کرمانشاه برگزار می‌شود

جلایی‌پور: روحانی در مراسم افطاری گفت که اوباما 19 بار از من تقاضای ملاقات کرد ولی دولت اختیار پاسخش را نداشت

اعضای ستاد انتخاباتی استان کرمانشاه منصوب شدند

کمیسیون امنیت: جنگ نمی‌شود/ کسی به ترامپ زنگ نمی‌زند

دیدار روحانی با فعالان اصلاح طلب و اصولگرا (عکس)

مرز خسروی یک ماه قبل از اربعین باز می‌شود

کمک به زنان و دختران "کارتون خواب" از ساخت جاده و راه واجب‌تر است

ثبت نام جوان سرپل ذهابی در کتاب رکوردهای "گینس"

پیگیریم کرمانشاه امسال جزو 10 استان "ارزان" کشور شود/ كشاورزي را اقتصادي كنيم

گودین می‌تواند به مرکز تولید مبل تبدیل شود

برجام، نقطه تمام

ترامپ: دوست دارم ایرانی‌ها به من زنگ بزنند، ولی جان کری به آنها می‌گوید چه کار بکنند / خطر درگیری نظامی چیزی است که همیشه مطرح است / نمی‌خواهم بگویم نه، ولی امیدوارم این اتفاق نیفتد / فقط می‌خواهیم ایران سلاح هسته‌ای نداشته باشد، چیز زیادی از آنها نمی‌خواهیم/ دنبال آسيب زدن به ايران نيستيم؛ما آماده گفت‌‌‌وگو با آنها هستيم!

کاهش ساعت آموزشی مدارس در ماه مبارک رمضان

شنبه آخرین مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

استخدام در نیروی انتظامی همچنان ادامه دارد

روحانی: امروز نمی‌خواهیم از برجام خارج شویم / احساس کردیم برجام نیاز به جراحی دارد / صبر ما استراتژیک بود / از امروز فروش اورانیوم غنی شده و آب سنگین را متوقف خواهیم کرد / اگر طی ۶۰ روز آینده به نتیجه نرسیم، دو اقدام دیگر را آغاز می‌کنیم؛ عدم پایبندی به محدودیت غنی سازی ۳.۵ درصد و تکمیل اراک / به ۵ کشور طرف برجام پیغام دادیم اگر این اقدام ایران را بهانه‌ای برای حضور پرونده ایران در شورای امنیت قرار دهند، با اقدام فوری ایران مواجه خواهند شد / آغازگر هیچ جنگی نخواهیم بود / آماده مذاکره با ۵ کشور باقی‌مانده در برجام هستیم؛ در چارچوب برجام، نه یک کلمه بیش، نه یک کلمه کم / برجام هیچ تغییری نخواهد کرد؛ برای اجرایی شدن بهتر آن، مذاکره می‌کنیم

مرگ "ماهیگیر" جوان در هرسین بر اثر برق گرفتگی

تبلیغات

http://aftabnews.ir/files/adv//33_673.jpg


  طراحی و پیاده سازی توسط پیشگامان ایده نگار

  تمامی حقوق متعلق به سایت آفتاب کرمانشاه می باشد-برای نمایش بهتر از مرورگر Firefox یا Chrome استفاده کنید